Kalouskovci dumají, jak vybrat méně

Včera jsem si tady ještě dělal legraci, jak Kalousek lavíruje s deficitem. A dnes je to tady. Tady na stránkách, jsem si přečetl vtipný článek “Kalouskovi lidé dumají, jak zaplnit státní kasu. Navrhují zvýšit daně “. Je pouze smutné, že už je to k pláči, tihle lidé jsou zkrátka zločinci, co chtějí tuto zemi zcela zničit a vykrást. O nic jiného jim nejde. Jen zvyšovat represe a ničit lidi.

Ale já věřím, že na každé prase se vaří voda, a každému hajzlovi patří smrt! Snad se tak stane co nejdříve a tato generace tunelářů a korupčníků vymře po meči, v osamění a zapomnění. To bych jim opravdu přál!

Jeden krásný komentář:

Zlatí komunisti, ti dali lidem práci, bydlení, jistoty a dostatek peněz na důstojný život, naprostá většina obyvatel ČSSR žila v klidu a pohodě, mladí lidé zakládali rodiny, protože měli podporu od státu, prostě to byl ráj na zemi a tože se nemohla svobodně cestovat nebo nebyly celoročně banány zase tak moc nikomu nevadilo, obchody sice nebyly tak plné jako dnes ale zato tam byli kvalitní české výrobky a potraviny kdo držel hubu a krok a zbytečně neprovokoval režim tak se měl jako prase v žitě. Dneska většinu národa tvoří zbídačení, hladoví, chudí a vystrašení lidé, co musí celé dny těžce otročit za almužny aby měli alespoň na jídlo, bojí se jít podpořit odborářskou demonstraci, protože kdyby se o tom dozvěděl jejich zaměstnavatel, tak jim dá okamžitě výpověď, v obchodech jsou samé šunty a k čemu jen nám cestování, když na něj skoro nikdo nemá. Listopad 89 byla ta nějvětší tragédie, co kdy náš národ zasáhla. A za této situace chce ten 100dukát Kalousek ještě zvyšovat daně!

Jedna odpověď to “Kalouskovci dumají, jak vybrat méně”

  1. zkouška Says:

    Toto je zkoška spamu…spam filtr asi nefunguje

Zanechte komentář