Registr vozidel a Dobeč nic, on muzikant.

Již několik dní otřásá Českem skandál s registry evidence vozidel. Jako vždy je na vině předražený tendr zadaný špatné a nezkušené firmě a liknavost úředníků.

Prozatím to odneslo několik úředníků, nicméně problémy zbůsobené desetitisícům řidičů nikdo neřeší. Prostě si pak dojdou znovu a hotovo. Někteří si brali i zbytečně volno. Ale ministr Dobeš, člen protikorupční vlády co nelpí na funkcích se drží zuby nehty.

Přitom tady je jasně vidět, že má máslo na hlavě sám a né, že né! Opět další příklad, jsou jich stovky v této zemi, absolutní nezkušenost a nekvalifikovanost lidí.

Měl by jít okamžitě z vlády a nést hmotnou zodpovědnost za svoje chyby – propadnutí majetku atd.

Pár komentáříků:-)

Může za to Lessy,  který to hacknul ze svého služebního PC 386. Takže bude za úsvitu popraven a všechno je v pořádku. Aplikace jede, sice nelze registrovat auta, ale to nebylo v zadání . Dobeš říkal že to jede. Tak držte huby a plavte.

Když srovnám přístup k problémům a vyjádření k nim ministra Dobeše a exministra Pospíšila, s přihlednutím k faktu,že p.Pospíšil musel funkci opustit, je nutno konstatovat toto:  ministr Dobeš by měl letět, až by se zastavil někde za Uralem. Zapírá, lže a maže nám med kolem h..y.  Jsem zvědav, co se s ním stane v pátek.

Takového ministra dopravy si nezasloužíme. Přeběhnout z VV za kterou kandidoval do Peakestrany to mu nic nedělalo. Ale systém registrace odsouhlasil a teď to hází na předchůdce. Již při nástupu do funkce se říkalo, že o problematice nic neví, ukázalo se, že překonal ty nejhorší předpovědi.

Nelze komentovat.

Loading...