Senátoři nemají na tramvaj ani na pokutu

Alespoň to tak plyne z tohoto článku. Co se vlastně stalo? Citujme: ” Pokutu za černou jízdu bude muset zaplatit senátorka za ČSSD Milada Emmerová, která v Plzni jela tramvají bez řádně označené jízdenky. Nepomohla jí ani stížnost, kterou poslala řediteli Dopravních podniků, v níž vylíčila, jak se vše odehrálo. Stěžovat si chce i na strážníka městské policie, který byl přítomen.”

Zkusme vybrat zajímavé komentáře pod článkem, nyní jich je tam již tisíc a stále přibývají:

“Vážená paní senátorko, raději zaplaťte zcela oprávněnou pokutu a nedělejte ze sebe blba, protože, jak se píše v článku, “Neužívala jsem žádné svoje tituly ani momentální politické funkce.”, ale “ukázala jsem mu hlasovací a vstupní kartu do senátu i Poslanecké sněmovny, což mu vůbec nic neříkalo.” Tak pokud jste nechtěla využít žádné funkce, k čemu ten hlasovací lístek? Promiňte, ale jste směšná.”

“Takhle to dopada kdyz politik vejde do realneho sveta. Revizor i policista se k ni chovali stejne jako ke komukoli jinemu. My v tom svete zijem, Politik do nej vstoupi na par minut a hned je z toho pomalu ustavni stiznost.”

“Soudružko docentko, Vy jste ale velmi hloupá osoba. Nedělám si velké iluze o revizorech, ale ve Vašem postavení a v této situaci se ohánět kartou do PS a když to nezabere, tak si ještě stěžovat, je ten spolehlivě nejblbější možný postup…”

“Paní Emmerová – dobíhaly na tramvaj , když její přítelkyně je po embolii a má bolesti v lýtku. To tak spěchaly? Mohly počkat na další tramvaj. Proč se vydala do přední části tramvaje štípnout lístek? V tramvajích je přece víc zařízení na proštípnutí lístku. Paní Emmerová se ohání svým mandátem … měla by mlčet a chodit místy kde nejsou lidé – a stydět se. Připadá mně jako malé děcko když vyhrožuje jiným dětem : Počkej můj tatínek tě zbije . Doufám že to paní nepožene až do Senátu . Politici zapomínají že jsou občané jak všichni ostatní a na svá místa se dostali jen a pouze tomu, že jim to voliči umožnili. Podle toho by se měli chovat a nepovyšovat se nad jiné .”

Co k tomu dodat? Že nadlidi ze Senátu opravdu nevidí plebs pod nimi…divím se, že vůbec jede tramvají…nemá dost na taxíka? Peníze by jí jistě stát proplatil…

Zanechte komentář