Vít Bárta za katrem?

Ono to tak většinou bývá. AlCapone nebyl zavřen pro vraždy, vydírání, korupci…dostali ho na daně. Vít Bárta zase není ve vazbě zřejmě pro úplatky ve sněmovně, ale pro to, že se setkal s plukovníkem, který mu asi donášel informace. Jako je to možné. Je to jen spekulace. Osobně si myslím, že v otázce korupce uplácení Kočí je to asi tak, že jim dal Bárta love, ať drží hubu a krok. Je to sice lehká korupce, ale mnohem horší se mi zdá uplácení ve formě dosazení lidí do nějakých dozorčích rad, kde o tom nemají páru.

Druhá věc, setkávání se s důstojníkem vyšší složky se mi zdá závažnější. Jako šéf ABL musel mít Vít Bárta jistě nějaké konfidenty a kolaboranty z řad policie. Jasně, spekulace…ale řekl bych že ano. A také známé z byznysu, kde službu pro ně (asi ochranka?) zajišťoval. Myslím, že lidí s morálkou alespoň uspokojivou je v politice málo. Nějak museli dojít nahoru a nikdy ne sami. Buď po zádech někoho, nebo rektálním ústrojím. V případě žen možná i třetím ústrojím.

Jsem zvědav jak to dopadne, ctíme presumpci neviny i tady…ale no nevím…třeba se sešli dva přátelé z golfu na pokec. Ovšem policie vyšetří co chce a ten kdo má justicic, také. Bída, bída země česká…

Zanechte komentář