Vláda asi padne…tak to bych se divil!

Možná jste četli nářky na idnesu, kde nový místopředseda ODS brečí, že vláda asi padne. Tak tomu přece nikdo nevěří…jde o další nátlakovou akci, jak zlomit zahypotekované poslance.

Ono ale asi nebude co lámat. Kdo se vzdá korýtka? Zase se nějak kamarádi domluví…škoda jen, že už jim toto bububu nikdo z lidí nevěří. DPH je jim šumafuk, maximálně jde pouze o zdanění příjmů nad sto tisíc měsíčně. Nějaký zdanění pracujících důchodců, aby nechcípli hlady je vládě taky zcela jedno.

Mám jiný nápad …poslanců je 200 krát 48 měsíců “aktivní služby”. To je 9600 platů, každý po cca 100000 Kč. To je pouhopouhých necelá miliarda? Plus provoz sněmovny..řekněme dvě miliardy? Navrhuji následující…každému poslanci vyplatit plat ihned po nástupu, prostě dát mu 48 platů. A pak ať hlasuje dle svého svědomí. Když padne vláda, tak o nic nepřijde.

Tím bude zajištěno, opravdu, ale opravdu to, že každý z těch grázlíků bude sem tam volit správně. Asi ne moc často, ale dvě miliardy jsou fakt pakatel, za to, že to tu nebude zugrund.

2 Odpovědí to “Vláda asi padne…tak to bych se divil!”

  1. MyB Says:

    Tak nám vláda zůstala a dokonce během jednoho dne schválila rekordní počet zákonů. Jen by mě zajímalo co resp. kolik za to “rebelové” z ODS dostali..

  2. petr Says:

    Tak nějaká ta trafička to byla, to je jasné….

Zanechte komentář