Zastavte černý rasismus

Před chvílí jsem zblikl na netu článek  Stop černému rasismu. Už druhá věta stála za to. Sešlo se prý 250 příznivců krajní pravice. V tom případě je tedy ultrapravičák každý první slušný občan České republiky. Tedy takový, kterému vadí, že část lidí se chová jako dobytek (urážka dobytka) a terorizuje svoje okolí. Jediný politik, který označil věc pravým jménem (a to ještě hooodně slušně) byl pan Čunek, načež byl označen také za rasistu. Přitom jen řekl pravdu. Opalte se, dělejte bordel, dostanete prachy. Takže je to tak, že slušná většina se musí bát nepřizpůsobivé menšině. Samozřejmě, není to jen problém ČR, viz třeba rabování v Londýně. A já myslím, že bude hůř. Celosvětově. A to docela brzy. Diskuze pod článkem je dost rozsáhlá, ukazuji pár hezkých a lehce upravených komentářů, které stojí za to.

Proč se z Slovenska a jiných zemí do Čech stále stěhují tisíce Romů?To by přece nedělali kdyby jsme byli rasisti.že? Je to takové divné – rasistický stát s největším počtem přistěhovaných a přistěhovávajícich romů na světě.(Pozn.: Ve dvou větách vysvětlen celý ten paradox, výborně)!

Jenom pro informaci, jestli někdo žije v představě, že si z platu odvádí na důchod, je to hlupák. Platíte toto. Sami nebudete mít nic a budete muset makat do konce života protože někdo tu rozrůstající se hromadu neviditelných bude muset živit. Konec legrace, urvěte, co je a dokud stát ještě dává. Dojte stát. Ze svých peněz nic neuvidíte, protože se vyplatí na dávkách parazitům. (Pozn.: No mně to došlo už dříve, bohužel jako zaměstnance dojí stát spíše mě…několikeré zdanění, asociální pojištění, spotřební daně…)

Co v ČR rozhoduje volby? Prakticky pouze téma finance. A je to celé zjednodušeně o tomto: Levice říká – těm, co něco mají, to vezmeme a o rozdělíme to mezi ostatní. Pravice říká – bohatým vše necháme a ostatním nic nedáme. Pokud by v příštích volbách bylo ve hře také téma bezpečnosti, problémů s jistou menšinou, tj. společenská témata, byla by to dost novinka. Obávám se, že český volič však neopustí zaběhlé schéma a “boháč” tam hodí současnou parlamentní pravici a “loser” současnou parlamentní levici.

Rozumím tomu dobře? Ten kdo chce bezpečnost pro svou rodinu a v klidu se vyspat do práce je RASISTOU? Ten kdo chce spravedlnost a bezpečnost  kolem svých domovů je RASISTOU?.Ten kdo platí politiky, policii atd. za svých daní je RASISTOU?Ten kdo daněmi podporuje desítky let různé sdružení a organizace, které nemají žádného výsledku je RASISTOU?Tohle nemůže dobře dopadnout. Podotýkám,že DSSS je pro mne nepřijatelnou stranou.

Stop černému rasismu…Stop černému rasismu, hlásá v Novém Boru 250 příznivců krajní pravice a taky všichni místní obyvatelé, občané a lidé se zdravým rozumem. Vám, novinářům, bych doporučoval vysra*t se na politickou korektnost a používat mozek, já vím je to těžké, zvlášť pokud máte vypláchnutou hlavu dnešními školami a ” uvědomělou” šéfredaktorku, to my to měli jednodušší, komunistická ideologie byla průhledná, ale fungovala jako sérum – teď jsme, zaplať pánbůh, imunní vůči všem genderům, multikulti atd….ono to časem přejde… jenom jsem chtěl podotknout, že za takový titulek by se nemuselo stydět ani rudé právo ve vrcholném rozmachu. (Pozn.: No, tento příspěvek se dá chápat různě, každopádně faktu, že média nejsou apolitická rozumíme asi všichni).

V podání novinářů to zní smutně -buď jsi Rom nebo fašista a rasista.To moc na výběr nedává, že? Jako by tam krom pár set nácků a pár církevních pošuků nebyli normální lidé, kteří se bojí chodit po ulicích svého města, své země. Jako by se do pomoci Romů nenarvalo již dost miliard bez jediné stopy zlepšení ze strany minority. Proč se u nás za pár let dokázali přizpůsobit Vietnamci, našli si práci, jejich děti chodí do školy a patří mezi velmi dobré, jejich fronty nestojí před sociálkou. Stejně tak třeba Ukrajinci, přišli a pracují. V čem jsou Romové tak odlišní? Ve své neochotě se přizpůsobit! (Pozn.: Samozřejmě zcela pravdivé a lze se pod to podepsat).

Nelze komentovat.