Dobeš chce učit vodu ale pije vino

Tak celý dnešek to chrlí média…namátkou třeba: Diplomová práce pana Dobeše, co k tomu říci? Pan fofr ministr vymýšlí bič na lidi, kteří jsou jako on? Hm hodně hustý. Je pravda že úroveň všech vrstev školství jde do kopru a absolvent VŠ (co já se na něj nadřel) je vlastně standardem. Prostě jsem ing., tak mi koukej dát práci.  Dobře, je nefér z toho vinit pana Dobeše…on za to nemůže. Že vymýšlí další nesmysly, to je věc ovšem jiná.

Pan Dobeš by dnes možná ani se svými tehdejšími znalostmi nezvládl svoji státní maturitu. Jako ani já bych dnes nedal maturu, ale berme to tak jak to je. Práce Dobeše byla více než bídná a já nechápu, který strýčk ho nechal projít. Už tehdy to byl evidentně šikovný chlapec, dokázal si zajistit slušnou oponenturu a projít. Klobouk dolů.

Já dělal v životě dvě diplomky na dvou různých školách. Za oběma si stojím, daly hodně práce a i nyní bych klidně snesl jejich kritiku. První diplomová práce byla odborná, tam myslím není co dodat, měl jsem jasný svůj cíl…super práce, těžká ale moje.

Druhá diplomka byla na analýzu finanční zdravosti firmy. zatímco můj oponent mi dal známku 2 (věc nevídaná, většina kolegů měla od oponenta za 1 a od vedoucího horší známku), tak já jsem dostal od vedoucího pěknou jedničku a u státnic ji obhájil.

Obojí je skoro jedno…ale kdyby dnes někdo došel a začal se rejpat v mých diplomkách, tak věřím, že ani jednu z nich najde špatnou. Jsem poctivej, dal jsem tomu prostě ten čas! Nesnáším podvodníky.

Dle mého názoru skromného a možná mylného, pan Dobeš začal kariéru jako těžkej vychcánek a pokračuje v ní. Poměrně úspěšně. Takoví lidé jsou potřeba. Nasranost lidí bude dříve vyšší, a tyto rádoby úředníky rychle utopíme i se soudruhem Kalouskem.

Nelze komentovat.