Karolina Peake zapomněla na miliony? To umí málokdo…

Určitě jste i vy viděli/četli/slyšeli dnešní mediální smršť o Karolině Peak? Na co že ta nebohá osoba a protikorupční ministrině zapomněla? Na něnjaké drobné asi 18 milionů Kč.

To se přeci může stát každému, ne? Čtěte třeba na Parlamentních listech. A jaké je vysvětlení? Zřejmě chyba účetní. Hm, to tedá má mančaft, když účetní přehlédne 18 mega. Jak to má potom vypadat ve vládě a v České republice? Asi jak to vypadá, tzn. miliarda sem, miliarda tam, zvedneme DPHáčko o pár procentních bodů, však to lůza zaplatí.

Přemýšlím, kdo se v této vládě ještě korupčně nezapletl. I ti neviditelní ministři mají zřejmě máslo na hlavě, ale není je vidět soudruhu, takže pohodička, no stres…Koho zajímá zda padne vláda nebo nové volby. A že se tam nedostaneme?

No a co, my už máme mladej nahrabáno…nějaký platy jsou jen aby se neřeklo, co je to dneska 100 000 Kč…z nich si postavím maximálně baráček jako kolega Sobotka z ČSSD. Přece to jsou prachy pro mě nebo snad ne?

Penízky se musí točit, ještě nějakej ten tunýlek a prašulky budou doma zase. Hlavně ty restituce dotáhnout, palmáre už máme, to by byl pjůser pane Kjob něco vracet…

Závěr? Kradou všichni, někdo méně někdo více, někdo v milionech, někdo v milardách.

Nelze komentovat.

Moved Permanently.