Lhali, lžou a budou lhát

Krásný kometář se objevil tady na stránkách idnesu. Pod to se lze pouze podepsat. Pravice u nás není  a každý to musí vidět. Nečasovy a Kalouskovy sliby před volbami jsou neuvěřitelné.

Daně se neměly zvyšovat, přiznání k dani mělo být na jednu stránku a milion dalších věcí spadlo pod stůl. Nyní chemik Kalousek prosadil další balíčky “rozpočtově-odpovědné vlády” (čtěte jako zlodějské) a druhým dechem dodává, že to nebude poze na 3 roky ale napořád.

To bylo hádání zda 17,5 % DPH nebo ne…proč to nezaokroulit rovnou na 20%, 21%, 25% nebo 30%. Co udělat zdanění 100%. Není to málo? Co třeba 110%. Myslíte, že to těm troubům dojde, že když nemám, tak nemohu utrácet?

Myslím, že nedojde. Ještě tato vláda podojí, co se dá a Kalousek už si věří na ministra financí ve vládě ČSSD. Co takhle přemluvit bábu a dědka, ať volí komunisty? Nebude to cesta? Komunisti nebyli za posledních 22 let u vesla, a vše to jde do kytek. Nebylo by to s nimi lepší?

Profesor na hradě sliboval, utáhneme si opasky a za pár let předhoníme Německo. Kam je mám utahovat? Už mám vystřihlé další tři dírky a méně už to nepůjde.

Nelze komentovat.