Miliony pana Kocourka

No tak třeba tady se píše, že pan Kocourek je vlastně oběť . Nějaký zlý člověk poslal jeho matce na účet pár milionků. A zrovínka v době, kdy byl synáček předseda dozorčí rady jisté firmy. Ti lidi jsou ale zlí! Já si účet kontroluju každý den (jestli nejsu už v debetu), a kdyby mi tam přistála pětistovka navíc, tak budu šťastný jako blecha.

Ale nikdo mi nic nepošle…svinskej život. Celá naše politická top společnost už není ani k smíchu ani k pláči. Mám pro vás špatnou zprávu, čtenáři. Tahle chamraď už nás bere jen jako dávače peněz, nikoliv jako parnery nebo občany. Už ani termín ovce nesedí – když nedáte ovci žrát a budete jí trávu brát, tak bude naštvaná. Český národ ale ne…brečí nadává, ale s lumpama nic neudělá. No třeba někomu rupne v havě a pár těch dobráků nějak…usměrní.

Legrace už dávno skončila. Mohli jsme se kdysi smát Havlovi, že má krátký gatě a Zemanovi, že jeho bonmoty sou obehrané. Můžeme mít srandu ze zloděje per i chlapečka, co nemá na šampon…Ale toto už není humorné…ani k pláči. Ta sametová byla moc sametová, u každé správné revoluce musí pár lidí viset…Che Geuvara, Mussolini, Lenin, Stalin by řekli svoje.

Pokud není strach z vendety a každý se ohání svými právy…to není demokracie. Demokracie neumřela. Demokracie stále je…ale je směšná…aspoň v ČR.

Článek nevyjadřuje už ani názor autora. Autor už nemá názor. Ještě ale umístí pár komentářů, co stojí za to…

Predikce toho jak to dopadne: Kocourek se v televizi všem vysměje do obličeje, Nečas řekne, že se bez něj neobejde, protože tmelí celý vládní kolektiv. Peak řekne, že se to prošetří a vyfasuje další 100 mil na její protikorupční skupinu. Schwancerberk řekne, že odstoupí pokud audit něco najde (audit udělá ABL – zjistí, že Kocourek je Mirek Dušín křížený s matkou Teresou). Gazdík prohlásí, že se jedná o provokaci ČSSD a Vondra na té samé  tiskovce ukradne stříbrný svícen v pozadí. Klaus prohlásí že je třeba “více takových Kocourků” a jede se dál močálem černým kol bílých skal.

On to vysvětlí já mu věřím. Je to jednoduché – buď to našel v krabici po babičce, (Tlustý) nebo mu půjčí strýček Vik (Gross) nebo rodina se semkla (Čunek), ale nejpravděpodobnějši bude, protože je z ODS a potřebuje se udržet u koryta, že mů půjčíl náš skoro svatý Václav Klaus. To bude originální. Určitě zná jeho maminku a bylo mu líto, že za léky platila moc a tak jí něco převedl na účet. Vše bude zapomenuto a ovce jim znovu dají své hlasy. Tak o co jde?

Nelze komentovat.