Ničí se u nás důchodci levným jídlem?

Zde na stránkách našich oblíbených novin jsme zaznamenali zajímavý článek. Je hlavně o tom, že důchodci nemají na kvalitní jídlo. Mimochodem, opravdu je to jen problém u důchodců? Kolik lidí se u nás živí suchýma rohlíkama? Kolik lidí trpí hlady, ač nejsou v důchodu?

V článku je toho ale více. Vytáhněme z něj pár faktů:

– populace u nás neuvěřitelně stárne, v roce 2050 bude u nás více než třetina důchodců ve věku nad 80 let.

– rodí se u nás málo dětí, takže nikdo neví, jak tuto armádu důchodců uživit. Už teď je s tím velký problém.

Pár postřehů z komentářů:

Hodně lidí zapomíná na to, že většina důchodců na kvalitní potraviny nemá. Oni přece nemůžou za to, že po celoživotní poctivé práci jim stát není  ochoten zajistit důstojné prožití stáří, když je po celý aktivní život bezohledně okrádal o více než polovinu platu.

Pokud senior celý život pracoval a do důchodu šel s vyřešeným bydlením a bez dluhů(což je povinnost) a teď ho nedrancujou jeho dobře vychované děti,tak se nemá špatně!

2 Odpovědí to “Ničí se u nás důchodci levným jídlem?”

  1. Ambrose Spaulding Says:

    Do you have a spam problem on this blog; I also am a blogger, and I was curious about your situation; many of us have created some nice practices and we are looking to trade solutions with other folks, why not shoot me an email if interested.

  2. Garage Door Repair in Scottsdale Says:

    Great web site. Lots of useful info here. I am sending it to a few friends ans also sharing in delicious. And of course, thanks for your effort!

Zanechte komentář

Moved Permanently.