Poslanci si zvýšili penízky

No jak se dalo čekat, když jde o peníze, tak napříč politickým spektrem jsou zajedno. Přečtěte si článek tady. Já jim to nezávidím, to ne. Klidně bych byl pro to, aby každý bral milion korun bez zdanění. Klidně. Ale musela by přestat rozkrádačka v miliardách. To ovšem nejde. Každý, kdo tam je, je někomu dlužen. Ať už straně, že ho dala na kandidátku (to hlavně), tak kmotříkům, co jim dělali PR na kampaň a přihodili něco do placu.

To je jasná věc. Ze strany kmotrů to byla investice, nido nedá prachy jen tak, ať už je to velkopekař nebo velkobarážník. Každý čeká cashback. A o tom to je. Dle mého je správné, že se na náhrady neplatí sociální a zdravotní, ale lepší by to bylo udělat v normálním stylu – vykážeš náklady na oblek, auto, MHD, reprezentaci, utopence v rámci pledního pracovního oběda…tak OK.

Ve chvíli, kdy lidi nemají ani na rohlíky po zaplacení nájmu, energiií a vody tohle beru jako ubohost.Stát to bude stát sice pakatel, ale toto není moc dobré gesto. Stejně jsou všichni za vodou, tak proč chtějí rozkrádat dále?

Viděli jste Matrix? Jak tam hovoří agent Smith? Jen jeden organismus na světě je jako vy….viry. Zničit a mít z toho prospěch…

Jedna odpověď to “Poslanci si zvýšili penízky”

  1. electronic cigrarette Says:

    electronic cigrarette

    Ekonomika Země | lziDNES

Zanechte komentář

Moved Permanently.