Protest lékařů, jen šest procent?

Asi jsem spadl z višně. Doktoři dle tohoto článku na Tyden.cz chtějí zahájit od nového roku protesty, pokud se jim nepřidá deset procent. Pánové doktoři, asi nevidíte situaci v globále. Propouští se, lidi jsou rádi že přežívají, desetitisíce lidí nesplatí své hypotéky, mnohdy nízké, protože jim nejenom někdo nezvedl plat, ale i snížil. Vy co berete těžké desetitisíce a statisíce by jste měli přistát zde na planetě Zemi, anebo odejít. Běžte si do Rakouska a Německa, kde vidíte levnější hadry a žrádlo. Běžte. Zdanění a cena bydlen vás zpět přivedou na matičku zemi.

Stále chcete vydírat? Ano, i já jako inženýr beru malý zlomek co kolegové v Německu…ale stěhovat se nechci a prostě sumasumárum – brečím já někde? O nějaký procenta? Buď mi firma dá anebo nedá. Pokud se vám to tak strašně nelíbí, tak honem vypadněte co nejrychleji do toho blahobytu. Pokud je vám průměrný plat včetně praktických lékařů 70 tisíc málo, OK. Nikoho tady nedržíme.

Teroristům se neustupuje a bylo jasné, že pokud ministr zdravotnictví našel háky pro jeden rok, tak vy budete chtít každý rok znovu, že? Proto si seberte své luxusní X6 a Q7 a honem se nezdržujte, čeká to tam na vás. Až po čase procitnete ze sna a zjistíte, že někdo vychází s platem 9000 měsíčně, tak vám to možná (nemyslím si) dojde.

Takže hodně štěstí všem nespokojeným, co mají minimálně trojnásobnou mzdu…buďte šťastní tam venku a už se nevracejte. Na vychcánky s bolševickým myšlením tu nejsme moc zvědavi…

Nelze komentovat.