Těžký rebel Ivan Fuksa dostal Trafiku

To velké T u Trafiky je záměrné…Jako rebel měl být odsousen na doživotí nebo aspoň na 15 let. Při průtazích hodně lidí ranil, někoho duševně zhmoždil a hlavně sám sebe zesměšnil. Ale za chlíveček plný papání to stálo.

Myslel jsem, že s ním soudruzi z ODS zatočí po bolševicku, ale ti to udělali po svém – von nás popoří, my ho podpoříme. We have a deal. Tečka. Tak to bohužel funguje nejenom u nás ale i celosvětově. Jak bychom se mohli všichni mít krásně. Každý by pracoval tak jak má a poctivě a země by vzkvétala.

Ale naše země nevzkvétá…a ani nebude. Díky parazitům v politice (omlouvám se tak 5 kusům poctivým) to bohužel nebude lepší. Už nás rozkradli, zemi zničili a stále straší úsporami. I ten Vašík Klaus kdysi říkal – utáhneme si opasky a za 10 let máme tady Německo se vším, co k němu patří.

Nyní tu máme bídu, bezdomovce, armádu lidí co nechtějí pracovat. A kdo chce pracovat a přijde o práci, vyfasuje koště a lopatu na veřejně prospěšné práce.

Toto není kapitalismus…podívejte se soudruzi Nečasi a Kalouskovic na Německo. Jaké tam jsou platy a ceny potravin  pohonných hmot? Pořád srovnáváte ceny energií se západem, ale platy a daňové zatížení už ne?

Jednou se bude o vás psát, jako se teď píše o Hitlerovi, strašně zlý člověk, co rozpoutal válku. O vás to bude jako o zlých lidech, co rozkradli stát….Ale na každý prase se vaří voda…Hitler, a další představitelé zlomoci dopadli špatně. Jenom přemýšlím nad názvem – Pražské procesy s vůdci zničení České republiky, nebo Brněnské procesy s grázly? No nějak tak to bude v čítánkách na tabletech….

Zanechte komentář

Moved Permanently.