To jsme nečekali – Karolinka Peake si uvědomila korýtko

Tak před časem jsem poukazovali ve článku jako tento jak Karolinka vyměkla, na to, že žádná kaše se nejí tak horká a je to tady. Všichni to čekali, tak jen pro potvrzení dnešní článek z iHnedu, jak Peake zase kvoká pěkně s Nečasem. Tak nic proti tomu. Všem se nám oddechlo, že máme normální úsudek a co čaklo 90% lidí se splnilo.

Smutná zpráva ale pro republiku. Ještě rok a půl plundrování a rozdávání pozic pro kamarády a skvělých zakázek ať už bez tendru, anebo v tendru pro kamarády ušitém. Další vláda bude stejná. Zase si budou potřebanakrást na kampaň. je to smutný osud kdysi výjimečné země, Československa.

Nevím kde je větší chyba, zda Hitlera, bolševika anebo porevuločního vývoje. Kdyby nebylo Hitlera, asi by nedošel bolševik. Kdyby Hitler vyhrál, byli bychom součástí nějakého pořádku. Pak dlouho nic…komunismus(co tedy komunismem určitě nebyl) by asi skončil, tak jako tak. A nyní tento bordel, šitý na míru korupci a hajzlíkům. Když má někdo nastoupit do lochu, třeba tady čtěte, tak ten gauner prostě nenastoupí…je toto systém? Přikovejte ho na železa, ať zakusí, co znamená korupce…

Žádný systém není dokonalý, ale tento nahrává pouze kamrádíčkům od mocných. Občas přemýšlím o vyvraždění Templářů nebo o noci Dlouhých nožů.  Neříkám že to bylo super a správné…ale ten kdo to rozhodl, měl absolutně jasno a dotáhl to do konce.

Náš současný systém nahrává tomuto řešení…všichni mocní si dělají a dělali zákony vždy pro sebe. OK…to nezměníme.

Nelze komentovat.

Moved Permanently.