VIP značky za pět nebo deset litrů?

Tak mluví se o tom dva dny. Kmotrovské SPZ nejenom pro kmotry a legálně. Ne už tak zdarma. Ale s tím se počítalo. Dost dobře to jinak nejde…Píše se o tom třeba tady na idnesu. Co se tímto vyřešilo?

Vůbec nic…bude to jen horší. Korupce se zvětší. Jak to myslím? Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly…

Řekněměe, že se systém spustí. Jako vždy, když je něco státního…popadá software, úředníci budou tvrdit, že to nefunguje…to ale nemyslím.

Řekněme, že jak to spustí, tak budu chtít značku 1BOREC. A co když ji bude chtít zároveň někdo jiný? Kdyby to bylo přes net, tak možná by bylo lepší udělat aukci a kdo dá více, ten dá více…Takhle ale zase dostane značku někdo jiný, kdo dá další peníze bokem.

Kdyby to bylo formou aukce, má to smysl. Nejlépe na nějakém serveru s kreditem. Ale pochybuju, že ulovím nějaké křestní jméno, nebo podstatné jméno v prvním pádě. U nás tomu nevěřím.

Vzpomínám si na seriál Dallas, kde měli J.R. nebo ostatní EWINGOVÉ značku EWING1, EWING2 atd…

Vezměte si jméno KLAUS1. Kdybych ho chtěl, tak budu týden nocovat před spuštěním systému před úřadem, abych byl první. Jsem si jistý, že bych ji nedostal.

Kdepak, u nás to nepůjde…blbost pro ovečky možná…jinak  to bude korupční x-kráte více…a dostupné jen pro kmotry a známé.

Zanechte komentář